Kategorie

Elektro kola  

 • Trekingová elektrokola
  Trekingová elektrokola

  Trekingová elektrokola - nynější trend ve světě jízdních kol. Nízké provozní náklady, ekologický provoz a radost se šlapání, to vše nabízí kola na elektrický pohon. Trekingové elektrokolo je jakýmsi kompromisem mezi terénním a městským kolem, které je vhodné zejména pro delší cestování v mírném terénu nebo po silnici. Tomu nasvědčuje i výbava doplňků, která je pro trekingová elektrokola typická (blatníky, světla, nosič, aj.). Většina trekingových elektrokol nabízí 3 režimy podpory šlapání (elektropohon, asistent šlapání, šlapání). U elektrokol není nutné skládat řidičské zkoušky a platit drahé povinné ručení!

 • Horská elektrokola
  Horská elektrokola

  Horská elektrokola – nynější trend ve světě jízdních kol. Nízké provozní náklady, ekologický provoz a radost se šlapání, to vše nabízí kola na elektrický pohon. Horské elektrokolo se vyznačuje především odolnou konstrukcí s vysokým výkonem motoru, který vám pomůže i v tom nejobtížnějším terénu. Většina horských elektrokol nabízí 3 režimy podpory šlapání (elektropohon, asistent šlapání, šlapání). U elektrokol není nutné skládat řidičské zkoušky a platit drahé povinné ručení!

 • Městská elektrokola
  Městská elektrokola

  Městská elektrokola – nynější trend ve světe jízdních kol! Nízké provozní náklady, ekologický provoz a radost se šlapání, to vše nabízí kola na elektrický pohon. Městské elektrokolo se vyznačuje především monotubní konstrukcí s nízkým nástupem, což zajišťuje snadné nasedání/sesedání a zároveň napomáhá bezpečné jízdě v městském provozu. Většina městských elektrokol podporuje 3 režimy šlapání (elektropohon, asistent šlapání, šlapání). U elektrokol není nutné skládat řidičské zkoušky a platit drahé povinné ručení! 

 • Skládací elektrokola
  Skládací elektrokola

  Skládací elektrokola – nynější trend ve světě jízdních kol. Nízké provozní náklady, ekologický provoz a radost se šlapání, to vše nabízí kola na elektrický pohon. Horské elektrokolo se vyznačuje především odolnou konstrukcí s vysokým výkonem motoru, který vám pomůže i v tom nejobtížnějším terénu. U elektrokol není nutné skládat řidičské zkoušky a platit drahé povinné ručení!

 • Příslušenství k elektrokolům
  Příslušenství k...

  Příslušenství k elektrokolům tvoří zejména náhradní baterie, které patří mezi nedílnou součást každého elektrokola. Baterie nedržíme skladem, jelikož jejich nepoužíváním se snižuje kapacita a výdrž. Proto můžete u nás nakupovat baterie na objednávku, díky čemuž budete mít jistotu, že baterie bude vždy nově vyrobené. Mezi další příslušenství patří nosiče baterie, upevňovací sady a další.

Pro zobrazení produktů pokračujte výběrem podkategorie

QR kód

Prohlédnuté produkty

Žádné produkty